درباره ما

 

گروه همراه یدک متشکل از تیم مهندسان خودرو وکارشناسان مکانیک در راستای تامین قطعات خودرو اصلی و با کیفیت فعالیت خود را از سال 1390 به صورت رسمی آغاز کرده است. برای دستیابی به این مهم تیم همراه یدک با تجربه کاشناسان خود و تحقیق بازار و همچنین ارتباط مستقیم با تولید کنندگان قطعات خودرو به بررسی مشکلات و نیازمندی های بازار لوازم یدکی پرداخته است. تمام تلاش ما همواره رفع این موارد بوده تا در بستری مناسب و مطمئن بهترین لوازم یدکی با قیمت مناسب به دست مشتری برسد. فروشگاه آنلاین همراه یدک 24 در سال 1400 تاسیس شد تا این فرآیند در مسیر بهتری قرار گیرد. این فروشگاه با شعار همراهی 24 ساعته می کوشد تا با ارائه خدمات آنلاین راحت ترین روش خرید لوازم یدکی را برای مشتریان عزیز رقم بزند.

 

درباره-همراه-یدک

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان در هنگام خرید لوازم یدکی اطمینان از اصالت کالا است. فروشگاه همراه یدک 24 این اصالت را در محصولات خود تضمین می کند و تعهد دارد تمامی کالاها را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن عرضه نماید.

آموزش و آگاهی رسانی از دیگر اهداف تیم همراه یدک می باشد. همواره می کوشیم تا با آموزش های جامع و تخصصی مرجعی برای اطلاع رسانی و یادگیری در حوزه خودرو و قطعات آن ایجاد کنیم. ارائه اطلاعات تخصصی در خصوص خودروها و قطعات مختلف باعث می‌شود ضمن افزایش دانش فنی جامعه، مشتریان عزیز خریدهای خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند.

تیم همراه یدک 24 همواره پاسخگوی مشتریان خود می باشد و از ارائه هرگونه انتقاد و پیشنهاد استقبال می نماید. بدین منظور میتوانید از طریق صفحه “تماس با ما” با ما در ارتباط باشید.

بررسی عملکرد فروشگاه

فروشگاه همراه یدک همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان بوده و آن را اصل کار خود قرار داده است. بدین منظور همیشه در تلاشیم خدمات خود را بهتر و با کیفیت بیشتر ارائه دهیم. و از هر گونه انتقاد یا پیشنهادی استقبال می کنیم.

میزان رضایت مشتری
مرجوعی کالا
خرید دوباره مشتریان